Koš Filo XL kouřová šedá 30l

Koš Filo XL Kouřová šedá 30l

Koš Filo XL kouřová šedá 30l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koupelna
Cena:249.00 Kč
Koš Filo XL kouřová šedá 30l 3,5 (70%) 22 hodnocení

Nabízíme úložný koš pro uložení předmětů většího objemu. Skvělá barva pro perfektní estetické doplnění interiéru. Můžete jej tak použít do obývacího pokoje, koupelny, kuchyně a dalších místech. Vzor úložného koše vás vrátí v čase, kdy převládala ruční práce a dýchne na vás domácí prostředí. Moderní materiál, však odolává daleko více něž ty dřívější materiály, a proto jej můžete bez obav umístit v exteriéru. Koš má praktické rukojeti pro jeho snadné přenášení. Tento koš můžete využít pro skladování přikrývek a malých polštářů nebo jiného textilu. Kupte si ho pro stylový tvar a skvělou barvu. Můžete ho použít i jako dekorativní úložiště časopisů a knih v obývacím nebo dětském pokoji. Najdete pro něj uplatnění i na mnoha dalších místech v domě nebo mimo něj.


 • Koš na čisté prádlo Vintage Wood, 36 l
  Koš na čisté prádlo Vintage Wood, 36 l

  Koš vhodný k uložení vypraného prádla, prádla připraveného k vyžehlení nebo už vyžehleného prádla. Koš je lehký a praktický...

  229.00 Kč
 • Koš na prádlo 60 l, hnědá
  Koš na prádlo 60 l, hnědá

  Koš je vyrobený z kvalitního plastu s imitací ratanu. Je vhodný k uložení špinavého prádla. Koš je lehký, praktický a vyniká..

  399.00 KčVybavení pro: Koše na prádlo V sekci nábytek | koupelna | praní a žehlení je možné objevit filo!
© 2021 Kontakt