TESCOMA stolní mixér PRESIDENT 1,8 l

TESCOMA Stolní Mixér PRESIDENT 1,8 L

TESCOMA stolní mixér PRESIDENT 1,8 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Tescoma
Cena:2999.00 Kč
TESCOMA stolní mixér PRESIDENT 1,8 l 4 (80%) 20 hodnocení

Smoothie, pyré, ledové tříště, ale také koktejly nebo palačinkové těsto. Extra výkonný stolní mixér PRESIDENT s masivní skleněnou nádobou o objemu 1,8 litru, láska na první pohled a spotřebič, který prostě musíte mít. Vyznačuje se tichým chodem, řadou funkcí, mimořádně ostrými noži a intuitivním ovládáním. Dominantním prvkem kontrolního panelu je velký otočný ovladač s modrým LED podsvícením.Vybaven programy pro přípravu smoothie, ovocných a zeleninových pyré a vodové nebo ovocné ledové tříště, při kterých si mixér sám reguluje otáčky tak, aby příprava nápoje, pokrmu nebo tříště byla co nejrychlejší a aby rozmixování bylo rovnoměrné. Dále má funkce plynulého regulování otáček a pulzního mixování.Špičkové nože si poradí i s tvrdými a odolnými plody i většími kusy ledu. Součástí balení jsou původní recepty pro smoothie, mléčné koktejly, ovocné dětské pokrmy, pyré a ovocné ledové tříště.Použitými materiály jsou prvotřídní nerezavějící ocel, silnostěnné sklo a odolný plast. Skleněnou nádobu, víčko a uzávěr je možné mýt v myčce nádobí.


 • Vigan Mammoth TM4V1
  Vigan Mammoth TM4V1

  Multifunkční ponorný mixér se stane nenahraditelným pomocníkem ve vaší kuchyni – mixuje, šlehá, hněte, pasíruje. Je vhodný k..

  899.00 Kč
 • DOMO DO713BL
  DOMO DO713BL

  Kombinace smoothie mixéru a slushy makeru pro přípravu každodenního smoothie nápoje s sebou v praktické uzavíratelné láhvi s pítkem,..

  949.00 Kč
 • LUND TO-67704 stolní mixér, 1,6 l
  LUND TO-67704 stolní mixér, 1,6 l

  Výkonný mixér se skleněnou nádobou, pro tvrdší ingredience i drcení ledu. Mixér pracuje s příkonem 800 W s až 26500 ot./min a navíc..

  1239.00 KčVybavení pro: Mixéry a šlehače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit tescoma stolní mixér president 1,8 l!
© 2021 Kontakt