Tescoma Termobrašna FRESHBOX, se 3 dózami

Tescoma Termobrašna FRESHBOX, Se 3 Dózami

Tescoma Termobrašna FRESHBOX, se 3 dózami

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Módní doplňky
Dodavatel:Tescoma
Cena:639.00 Kč
Tescoma Termobrašna FRESHBOX, se 3 dózami 3 (60%) 23 hodnocení

Přenášejte pokrmy do školy, zaměstnání, při cestování, na pikniky nebo pláž a udržujte je teplé nebo studené. Termobrašna FRESHBOX v antracitové barvě s účinnou termizolační vložkou je dodávána se 3 vodotěsnými dózami. Horké nebo studené pokrmy uložené v termobrašně ve vodotěsných dózách si déle udrží svou teplotu, při přenášení nevytékají. Dózy jsou vynikající i pro skladování potravin v ledničce nebo mrazničce a ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě (s pootevřeným víčkem). Brašna je opatřena odnímatelnou termoizolační přepážkou pro oddělení teplých pokrmů (např. hlavní chod) a studených pokrmů (např. salát).


 • Lucy 24l fuchsie
  Lucy 24l fuchsie

  Taška Lucy má stylový design i praktické provedení. Využijete ji nejen na nákup, ale i k vodě či na piknik. Navíc můžete být..

  369.00 Kč
 • Taška chladící GOIA, STR 25 litrů
  Taška chladící GOIA, STR 25 litrů

  Tato taška se vám bude hodit při častém cestování nebo pobytech v přírodě. Je navržena pro každodenní přenášení a skladování..

  299.00 Kč
 • Orion Termobrašna Beach 43,5 x 11 x 33, 6,6 l
  Orion Termobrašna Beach 43,5 x 11 x 33, 6,6 l

  Termobrašna udrží vaše jídlo a nápoje déle v požadované teplotě - chlazené nápoje, saláty, dezerty zůstanou déle osvěžující,..

  199.00 KčVybavení pro: Tašky a aktovky V sekci oblečení a móda | módní doplňky je možné objevit tescoma termobrašna freshbox, se 3 dózami!
© 2021 Kontakt