Vileda 1.2. Spray Max Podlahový mop

Vileda 1.2. Spray Max Podlahový Mop

Vileda 1.2. Spray Max Podlahový mop

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Vileda
Cena:699.00 Kč
Vileda 1.2. Spray Max Podlahový mop 4,5 (90%) 24 hodnocení

Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí, rozprašovačem a velkou nádržkou pro rychlý a efektivní úklid vašich podlah, který šetří váš čas.Nádobu stačí naplnit vodou a malým množstvím vašeho běžného čistícího prostředku. Více než 99 % bakterií se odstraní pouze za pomocí vody. Díky oboustrannému otočnému mycímu návleku dokáže umýt dvojnásobnou plochu oproti jiným mopům.Vlastnosti: nádržka je odnímatelná s objemem 750 ml rozměr hlavice: 36 x 14 cm vhodný pro všechny typy podlah návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku složení mycího návleku: 88 % polyester, 12 % polyamid


 • Spontex Podlahová stěrka s tyčí
  Spontex Podlahová stěrka s tyčí

  Praktická plochá pěnová stěrka s tyčí na pohodlné stahování vody z teras, chodníků, dlažeb, okolo bazénů apod. Rozměry: výška..

  159.00 Kč
 • Kbelík STRONG 12 litrů, černá
  Kbelík STRONG 12 litrů, černá

  Kbelík STRONG o objemu 12 l je z extra pevného, neohebného plastového materiálu se zdvojeným dnem a s železným madlem. Vyrobeno ze 100%..

  119.00 KčVybavení pro: Mopy a úklidové soupravy V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | Úklidové pomůcky je možné objevit vileda 1.2. spray max podlahový mop!
© 2021 Kontakt