Rychlá Bezdrátová Nabíječka - Vinylová Deska

Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Gadgets
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:694 Kč
Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska 5 (100%) 23 hodnocení

Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí bude překvapené, když zjistí o jaký krásný designerský kousek se jedná a navíc je ke všemu plně funkční a praktický. Detailní popis bezdrátová nabíječka snadno nabíjíte telefon bez potřeby kabelu kompatibilní se všemi smartphony kompatibilní se standardem QI měří cca. 10 x 10 x 1,5 cm vstup: DC 5.0V / 2A výstup: DC 5.0V / 1A max baleno v dárkové krabičce Obsah balení 1x Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska


 • Přenosná USB klimatizace
  Přenosná USB klimatizace

  Znáte to, koukáte ven na modrou oblohu, na teploměru je skoro 30° - letní dny dokáží být úmorné, ještě když jste v práci za..

  710 Kč
 • Magický mop se ždímačkou
  Magický mop se ždímačkou

  Rozlučte se s neustálým ohýbáním a vyměňováním hadrů! Sada s inovativním kýblem na vodu, Vám pomůže s důkladným mytím podlahy bez..

  710 Kč
 • Pétanque – velký set
  Pétanque – velký set

  Pétanque - velký set je hrou, kde si vyzkoušíte jakou máte přesnou mušku! Tento kvalitní set obsahuje 6 stejně vážících koulí s jednou..

  653 Kč
 • Křišťál Swarovski - solární imitace duhy
  Křišťál Swarovski - solární imitace duhy

  Solárně napájený motorek, který otáčí s krystaly. Ty v prostředí domova zavádějí příjemnou a odlehčenou atmosféru. Podle tradičního..

  700 KčVybavení pro: Gadgets V sekci hobby je možné objevit rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska!
© 2021 Kontakt